Išmanių namų sprendimai

Awesome Image
Išmanių namų sprendimai

Išmanūs namai – būstas, kuris prisitaiko prie Jūsų poreikių

Investuokite į savo komfortą bei pastato ekonomiškumą. Išmaniųjų namų technologijos į vieną, lengvai telefonu ar kompiuteriu valdomą, visumą sujungia visas pastato sistemas: apšvietimą, šildymą, vėdinimą, elektros prietaisų kontrolę, žaliuzių ir užuolaidų valdymą. Išmaniąsias sistemas galime įrengti tiek namuose, tiek komerciniuose pastatuose.

Teikiame paslaugas šiose srityse:
 • Išmanus apšvietimas
 • Išmani šildymo (vėdinimo) sistema
 • Patalpos klimato kontrolė
 • Išmani garso sistema
 • Išmanus elektros prietaisų valdymas
 • Lauko žaliuzių valdymas
 • Romanečių, užuolaidų valdymo automatizavimas

Patogūs sprendimai

Pamirškite visus rūpesčius  – išmanūs namai užtikrins Jūsų komfortą.

Jaukūs namai

Pamirškite šviesų junginėjimą, vartų atidarymą, šildymo reguliavimą – Jūsų namai tuo pasirūpins už Jus.

Vienas paspaudimas

Valdykite visas sistemas vienoje programėlėje. Vienas paspaudimas ir viskas.

Ateities komfortas bei funkcionalumas šiandien

Išmaniosios namų technologijos – vertinantiems savo laiką, siekiantiems maksimalaus komforto ir ilgalaikio ekonomiškumo.

Išmaniųjų namų sistemos pagalba galite nuotoliniu būdu valdyti apšvietimą, šildymą, įjungti ir išjungti elektros prietaisus, uždaryti garažo vartus, nuleisti lauko žaliuzes ir dar daugiau.

Padidinkite namo ekonomiškumą. Sistema gali prisitaikyti prie Jūsų ir Jums išvykus sumažinti šilumą, išjungti veikiančius elektros prietaisus bei apšvietimą.

Sutemus automatiškai gali įsijungti žemo intensyvumo lauko ir / ar vidaus apšvietimas, užsitraukti užuolaidos. Keliaudami namo, mobiliojoje aplikacijoje galime padidinti šildymą, įjungti norimą prietaisą.

Išmaniųjų technologijų siūlomos galimybės yra labai plačios, tad norėdami aptarti savo lūkesčius, susisiekite su mumis.

Atlikti projektai
 • Kas tas išmanus namas?
  Išmanus namas  – tai namas, kuris modernių technologijų pagalba prisitaiko prie Jūsų poreikių ir užtikrina maksimalų komfortą, saugumą bei ekonomišką (aplinkai draugišką) gyvenimą.
 • Kas įeina į išmanių namų sistemą?
  Išmanių namų sistemą gali sudaryti automatiškai veikiančios ar nuotoliniu būdu valdomos apšvietimo, klimato kontrolės (šildymo bei vėdinimo), išmanių įrenginių įjungimo / išjungimo, žaliuzių ar užuolaidų valdymo bei apsaugos sistemos. Viskas priklauso nuo Jūsų poreikių, tad galime įrengti tik dalį sistemų.
 • Kas įeina į paslaugą?
  Išsami Jūsų poreikių, patalpos ir ateitis lūkesčių analizė. Tinkamų sistemų parinkimas, jų montavimas bei įdiegimas, sistemų integracija į vieną sistemą su patogiu valdymu. Nemokamos konsultacijos, kilus klausimams dėl valdymo. Ilgalaikė garantinė priežiūra.

Susisiekite!
Kartu aptarsime Jums rūpimus klausimus bei
rasime geriausią sprendimą.

Susisiekti